Ja jums ir vēlēšanās ātri uzstādīt kvalitatīvu drošības sistēmu un nemocīties ar vadu slēgumiem un IT uzstādījumiem, tad AJAX sistēma būs tieši tas, kas vajadzīgs!

Trīs svarīgi aspekti, kāpēc izvēlēties AJAX:

Pirmais – Uzstādīšana – tā ir bezvadu sistēma, kurai nav vajadzīgs urbt sienās vadus, bet var skaisti uzstādīt dzīvoklī, mājā, ofisā, noliktavā vai objektā izmantojot Wi-Fi savienojumu un pāris skrūves (iesakām) vai stipru abpusēju līmlenti (neiesakām):

Ierīces tiek savienotas izmantojot QR kodu un pāris pogu spiedienu telefona aplikācijā.

Nav vajadzīga nekāda ierīču izjaukšana, tikai piestiprināšana ar kronšteiniem pie vajadzīgās visrsmas.

Baterijas un instalācijas materiāli ir iekļauti komplektā.


Otrais – Diversija
– Ierīces ir pieejamas melnā un baltā krāsā

Trešais – Drošība – Ierīces ir atzītas un licencētas Eiropas savienībā, drošības sistēmu variet izmantot priekš sevis vai arī sasaistīt ar kādu apsardzes firmu, kas atbalsta AJAX.

Ar ko sākt?
AJAX sistēma ir izveidota plašam lietojumam un to var izmantot, gan dzīvoklī, gan privātmājā, gan lielās teritorijās un ēku kompleksos.
Sākumam ir vajadzīgas trīs ierīces, kas nodrošina pamata drošību mazām biznesa telpām, privātmājai vai dzīvoklim.
Komplekts sastāv no HUB (stacija), MotionProtect (kustības sensors), Door-Protect (durvju kontakts).

HUB – melna vai HUB – balta
MotionProtect – melns vai MotionProtect – balts
DoorProtect – melns vai DoorProtect – balts

Noderīgi!
Lai arī AJAX sistēma pilnībā funkcionē caur viedajām ierīcēm, ir iespēja drošības sistēmu kontrolēt ar pulti. Var gadīties, ka telefons ir izlādējies un lai nesarežģītu situāciju, pults ir gudrs un ērts palīgs kā alternatīva sistēmas deaktivēšanai un aktivizēšanai. AJAX SpaceControl

SpaceControl – melns vai SpaceControl – Balts

Paplašini savu sistēmu!

AJAX sortimentā ir ne tikai bezvadu kustību detektors un durvju kontakts, bet arī  dūmu detektors, plūdu detektors, āra kustību detektori, iekštelpu kustību detektors ar kameru, aizskaru-logu detektors, stikla plīšanas detektors kā arī sirēnu skaļruņi un vēl! Ja apsverat iespēju iegādāties šo sistēmu, tad noteikti ir vajadzīgs saprast kādu drošības līmeni vēlaties ar šo sistēmu ieviest plānotajā objektā.

Papildus pamata komplektam noteikti ir vērts apsvērt dūmu detektora (FireProtect) pievienošanu sistēmai, jo, kā zināms Latvijā, dūmu detektora klātbūtne objektos ir regulēta ar likumu. Noderīga arī ir āra sirēna (StreetSiren), kas negadījumā brīdī veiksmīgi skaļi darbosies un piesaistīs uzmanību.

Fireprotect – melns vai FireProtect Balts

StreetSiren – melna vai StreetSiren – balta

Komplekts melns, šeit!
Komplekts balts, šeit!

VISI AJAX SYSTEMS PRODUKTI ŠEIT

Papildus jautājumi un pasūtījumus arī var formēt sazinoties ar mums telefona sarunā