Hikvision un iThermAI sadarbojas, lai radītu uz mākslīgo intelektu balstītus ugunsgrēka un dūmu atklāšanas risinājumus

Uzņēmums Hikvision ir paziņojis par jaunu tehnoloģiju partnerību ar iThermAI, Beļģijas uzņēmumu, kas specializējas mākslīgā intelekta jomā. Šī sadarbība paplašinās ugunsgrēka un dūmu atklāšanas iespējas, lai tās varētu izmantot vairāk klientu, tādējādi palīdzot aizsargāt uzņēmumus un īpašumus.

iThermAI izstrādā uz mākslīgo intelektu balstītus algoritmus, kas ātri identificē potenciālus ugunsgrēka un dūmu incidentus, izmantojot tiešraides kanālus no novērošanas kamerām, bez tieša kontakta ar karstumu vai dūmiem. Šī tehnoloģija nodrošina mieru paaugstināta riska vidēs, tostarp ražošanas uzņēmumos, noliktavās, atkritumu un pārstrādes vietās. Dūmu un ugunsgrēka agrīna atklāšana ļauj rūpnīcu vadītājiem vai apsardzes dienestiem ātri rīkoties, līdz minimumam samazinot ietekmi uz darbiniekiem, iekārtām un aprīkojumu.

Izmantojot Hikvision Embedded Open Platform (HEOP) 2.0, iThermAI iestrādā savus algoritmus tieši dažādās Hikvision kamerās.

Hikvision Embedded Open Platform (HEOP) ļauj tehnoloģiju partneriem izstrādāt un palaist savas lietojumprogrammas Hikvision iekārtās, atvieglojot pielāgotu drošības sistēmu izveidi, lai apmierinātu īpašas vajadzības un unikālus klientu uzstādīšanas scenārijus. Reģistrējieties šeit HEOP 2.0 

Tajos ietilpst:

  • Hikvision 4K kameras ar DarkFighterS tehnoloģiju, kas garantē attēla skaidrību pat vissarežģītākajos apgaismojuma apstākļos.
  • Hikvision bispektrālās termālās attēlveidošanas kameras, kas apvieno skaidru video uzņemšanu ar precīzu temperatūras izsekošanu.

Hikvision kameras nodrošina augstas kvalitātes video un attēlus, lai iThermAI algoritmi tos vienmēr var analizēt. Ugunsgrēka gadījumā trauksmes signāls tiek nosūtīts uz videonovērošanas monitoringa centru video pārvaldības programmā, piemēram, HikCentral Professional.

iThermAI izpilddirektors Amirs Džahansahi (Amir Jahanshahi) uzsver tradicionālo ugunsdzēsības sistēmu trūkumus, kas saistīti ar ne tik ātru ugunsgrēka vai dūmu atklāšanu, jo īpaši lielās noliktavās vai atklātās teritorijās. Viņš piedāvā risinājumu, kas ietver attēla uzņemšanu reālajā laikā, tūlītēju apstrādi Hikvision kamerās ar HEOP un trauksmes paziņošanu programmēšanas sistēmās.

 

Ugunsgrēka un dūmu noteikšana Hikvision HEOP kamerām – iThermAI

Risinājuma apraksts

Mēs integrējam mūsu video algoritmu ugunsgrēka un dūmu noteikšanai Hikvision CCTV un termālās attēlveidošanas kamerām, lai nodrošinātu agrīnu atklāšanu. Tas ir īpaši noderīgi attālās vietās, kur agrīna atklāšana ir ļoti svarīga, piemēram, rūpnīcās, noliktavās, atkritumu savākšanas un pārstrādes centros.

Šādās vietās ar Hikvision HEOP aprīkotas RGB un Bi-Spectrum (siltuma+RGB) kameras var nodrošināt siltuma brīdinājumus, kā arī standarta video brīdinājumus – izmantojot mūsu uzlaboto AI lietojumprogrammu, kuru var lejupielādēt un instalēt jebkurā HEOP 2.0 kamerā.

Lietotāja priekšrocības

  • Ātra ugunsgrēku novēršana ar modernāko video liesmu un dūmu noteikšanu
  • Saderīgs ar HEOP RGB 3. un 5. sērijas sistēmu, kā arī Bispectrum.
  • Iebūvēta integrācija ar HikCentralPro VMS

Galvenās funkcijas

  • Integrācija ar HEOP saderīgā kamerā (nav nepieciešama papildu aparatūra)
  • Dažādu dūmu krāsu noteikšana
  • 3 algoritma jutības līmeņu definēšana
  • Savietojamība ar HikCentral Pro un Milestone
  • Izvades VMS, kameras IO un Hikvision IO Box

Papildus informācija: BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv