Staru dūmu detektors The Fire Beam

Staru detektors vienmēr ir bijis visrentablākais veids, kā aizsargāt lielas platības, taču agrāk tas tika uzskatīts par neuzticamu, jo to apgrūtina ekspluatācija un apkope, jo tas ir saistīts ar objektu pārvietošanos un pieejamību. Tagad, pateicoties The Fire Beam mūsdienīgajai tehnoloģijai, uzticamība vairs nav problēma, un gaismas staru detektoru var izmantot ar pilnīgu pārliecību.

Staru dūmu detektors The Fire Beam pēc nodošanas ekspluatācijā pats noregulēsies atbilstoši reflektora centram un automātiski saglabās noregulējumu, ja notiks kustības ēkā. Šī inteliģentā mehanizācija nozīmē mazāk viltus trauksmju, tādējādi ietaupot laiku un resursus.

Staru dūmu detektors The Fire Beam atšķiras ar divām galvenajām īpašībām:

Motorizēta staru galva  

  • Pašizlīdzināšana: motorizētā staru kūļa galva pastāvīgi pašizlīdzinās, novēršot kļūdas.
  • Augsta precizitāte: izmanto augstas kvalitātes soļu motorus, kas spēj veikt mikroregulācijas 1/40 no 1 grāda robežās.
  • Programmatūras vadība: Automātiski kontrolē programmatūru, kas pastāvīgi uzrauga staru kūļa galvas pozīciju attiecībā pret reflektoru, nodrošinot perfektu izlīdzināšanu.
  • Droša un precīza nodošana ekspluatācijā.

Ērta lietošana un kontrole ar lietojumprogrammu

Visaptveroša funkcionalitāte: ļauj veikt visas svarīgākās funkcijas, izmantojot lietojumprogrammu, nodrošinot ērtu lietošanu un kontroli.

Jaunas opcijas:

  • Vadu apakšējā līmeņa kontrolieris: pieejams ar Fire Beam XTRA.
  • Bluetooth bezvadu kontrolieris: pieejams ar Fire Beam BLUE, kas ļauj kontrolēt ierīci, izmantojot lietotni.

Uguns staru diapazons tagad piedāvā divas dažādas zema līmeņa vadības iespējas. Izvēlieties vadu zema līmeņa vadības ierīci ar XTRA vai izmantojiet jauno bezvadu Bluetooth vadību, izmantojot lietotni Fire Beam BLUE.

Kad staru galva ir uzstādīta un iestatīta, varat veikt jebkādas izmaiņas un regulējumus no zemes līmeņa, izmantojot lietotni (bezvadu BLUE modelis) vai zema līmeņa kontrolieri (XTRA modelis). Jūs varat:

– pasūtīt staru kūli no zemes līmeņa

– manuāli pārvietot stara galvu

– apskatīt gaisa kvalitāti

– apskatīt staru kūļa stāvokli

– mainīt jutības sliekšņus

– mainīt laiku līdz aizdegšanās un kļūmes rašanās brīdim

– iestatīt trauksmes signālu kā fiksējošu vai nefiksējošu

– ieslēgt un izslēgt zaļo mirgojošo gaismu

– apskatīt ugunsgrēku un bojājumu skaitu

– redzēt, cik lielā mērā ir kompensēts netīrumu uzkrājums (galviņa un atstarotājs jātīra tikai tad, kad tas ir nepieciešams).

– veikt pašpārbaudi

– ieslēgt un izslēgt staru kūli (pēc 8 stundām tas pats noregulēsies).

– noregulēt izejas un uztvērēja iestatījumus

– un pat kontrolēt staru kūļa galvas temperatūru!

Papildus funkcijas

  • 160 metru diapazons: uzlabotā optika nodrošina līdz pat 160 metru diapazonu, novēršot nepieciešamību izmantot divus starus vairāk nekā 100 metru attālumā, tādējādi ietaupot laiku un naudu.
  • IP65 kategorija: Uguns staru kūlis ir ideāli piemērots tādās vietās kā pārtikas pārstrādes uzņēmumi, kur to var aplaistīt ar šļūteni. Tas arī neļauj kaitēkļiem samazināt detektora efektivitāti.
  • Viegli tīrāms: BLUE un XTRA modeļiem ir plakanas, viegli tīrāmas virsmas. Iebūvēta optika novērš novirzes, ļaujot tīrīt no zemes līmeņa ar nenolaižamu stabu.
  • Izmaksu ietaupījums: līdz pat 16 punktveida detektoriem var aizstāt ar vienu staru, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas. Vienas galviņas vadi ir ekonomiskāki nekā plašas gaisa paraugu ņemšanas caurules.

Ugunsdrošības staru diapazona izmantošana ietaupīs jūsu laiku un naudu, un, kas ir vēl svarīgāk, samazinās viltus trauksmes signālu skaitu!

Papildus informācija: BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv