Ar 2019. gadu BK Latvia ir oficiālais TOA kompānijas produktu pārstāvis Latvijā.

TOA ir apskaņošanas tehnoloģiju uzņēmums, kura produkti tiek ražoti pēc pārbaudītām skaņas vērtībām mijoties ar 21. gadsimta tehnoloģiju tendencēm.

Uzsvaru vēlamies norādīt uz TOA pieeju dizainam. TOA produkti lieliski iederas dažādos interjeros un eksterjeros, jo dizains, kas ietver klasiska stila iezīmes no 20. gadsimta,  apvieno modernas audio tehnoloģijas. Šī minimālisma pieskaņa saplūst gan modernā, gan retro vai pat kādā eksotiskā vidē.

Šobrīd mūsu veikalā Dārzciema ielā 60 ir apskatāmi demo produkti, kas paredzēti ēkas telpu evakuācijas trauksmes izziņošanas sistēmai. Tie nodrošinās audio trauksmes signālu un ziņojumu noziņošanu pēc vajadzības pie jebkādas situācijas. Šo sistēmu ir iespējams sasaistīt ar ugunsdrošības, apsardzes un videonovērošanas sistēmām. Tādā veidā var tikt īstenota pilnībā integrēta trauksmes signālu vienota darbība.

TOA audio sistēmas ir sertificētas ar Eiropas ugunsdrošības sertifikātu EN54.

TOA produktu sortimentā ir ne tikai evakuācijas trauksmes izziņošanas sistēmas, bet arī profesionālas skaņas iekārtas – konferencēm, pasākumiem iekštelpās un ārā, ēku apskaņošanai, profesionālai skatuves un koncertzāļu apskaņošanai, sporta zāļu apskaņošanai kā arī iekšējās komunikācijas apziņošanas izveidei. Papildus tam produktu sortiments ir plašs un pielāgojams jebkādām vajadzībām. Katalogs ir pieejams BK Latvia veikalā, Rīgā, Dārzciema ielā 60 vai par TOA produktiem variet sazināties ar mums epastā vai, vai telefona sarunā.

Aktuālie produkti:

VM-3000 SERIES, VX-3000 SERIES, skaļruņi mikrofoni un citas sistēmas