Kur un kāpēc nepieciešams bezvadu ierīces pārklājums ekstremāli aukstā laikā

 • Attālās vietās: Piekļuves punkti un interneta iekārtas var atrasties attālās vietās, kur ir ļoti zema temperatūra.

 • Rūpnieciskās vidēs: Rūpnieciskās vidēs iekārtas var darboties temperatūrā zem nulles, piemēram, noliktavās.

 • Avārijas dienesti: Piekļuves punktus aukstā klimatā var izmantot avārijas dienesti, lai uzturētu sakarus kritiskās situācijās.

 • Saziņa: Dažos āra scenārijos nepieciešams saglabāt interneta savienojamību neatkarīgi no temperatūras, piemēram, novērošanas kamerām aukstā klimatā.
 • Izturība: iekārtām, kas paredzētas zemām temperatūrām, ir papildu izturība, kas nodrošina tīkla veiktspēju pat ekstremālos apstākļos.
 • Specializēti lietojumi: zinātniski pētījumi, militārās operācijas un citi specializēti lietojumi var prasīt uzticamu sakaru aprīkojumu ļoti aukstos apstākļos.

Lai efektīvi darbotos ekstremāli aukstos apstākļos, Ruijie Reyee  izstrādā iekārtas ar pastiprinātu izolāciju, zemas temperatūras komponentēm un specializētiem korpusiem, kas pasargā no mitruma un ekstremālām temperatūrām.

 

Kāpēc bezvadu ierīce Ruijie RAP6260G var izdzīvot -40 apstākļos

RAP6260(G), kas paredzēts darbam ekstremāli zemās temperatūrās, ietver dažādas funkcijas, lai nodrošinātu tā funkcionalitāti:

 • Sildīšanas elementi: 1: RAP6260(G) ir iebūvēts modulis ar sildelementiem, kas aktivizējas, kad temperatūra nokrīt zem noteiktas robežvērtības. 1. Šie elementi uztur iekšējās komponentes pietiekami siltas, lai tās varētu pareizi darboties. (Ja temperatūra ir zemāka par -30 ℃, šī funkcija tiks aktivizēta un sildīs 15 minūtes, lai sasildītu procesoru).

 • Temperatūrai izturīgi komponentes:Šajā piekļuves punktā izmantotas komponentes un materiāli, kas var droši darboties zemā temperatūrā. Elektroniskās komponentes ir izvēlētas, ņemot vērā to spēju darboties noteiktos temperatūras diapazonos. (no -40 ℃ līdz 65 ℃) (RAP6260G var iedarbināt ierīci pie -40 ℃).

 • Izolācija: Ierīces bieži tiek izolētas, lai saglabātu darbības laikā radīto siltumu, novēršot iekšējo komponenšu pārkaršanu un iespējamu bojājumu. Izolācija palīdz uzturēt darba temperatūru ierīces iekšpusē.

 • Siltuma pārvaldība: Efektīvas siltuma pārvaldības sistēmas ir paredzētas ierīces temperatūras regulēšanai. Tās regulē termisko uzvedību, lai novērstu pārkaršanu un uzturētu nepieciešamo darba temperatūru (ideālā gadījumā -25 ℃ līdz -8 °C) aukstuma apstākļos.

 • Hermētiski korpusi: IP68, izturīgi, pret laikapstākļiem noturīgi korpusi aizsargā aprīkojumu no mitruma, ledus un vēja. Hermētiski noslēgti korpusi neļauj iekļūt ūdenim un ledum, un nelabvēlīgas vides faktoriem.

 • Enerģijas pārvaldība: Energoefektīvas enerģijas pārvaldības sistēmas palīdz ierīcēm darboties efektīvi, samazinot pārkaršanu. Pat -30 ℃ temperatūrā tiek uzsākts sildīšanas process, kas nerada papildu enerģijas patēriņu un kopējos jaudas zudumus.

 • Temperatūras uzraudzība: RAP6260(G) mikroshēmā ir temperatūras sensori, kas uzrauga iekšējo temperatūru. Šie sensori var iedarbināt sildīšanas elementus vai pielāgot ierīces darbību, kad tā sasniedz “mirušo punktu”, lai optimizētu darbību dažādos apstākļos. Ja temperatūra nokrīt zem -40 ℃, aizsardzības un sildīšanas sistēma darbosies, kamēr iekšējā temperatūra sasniegs -25 ℃.

 • Attālā pārvaldība: Gadījumos, kad fiziska piekļuve iekārtai ir apgrūtināta, attālās pārvaldības iespējas ļauj administratoriem uzraudzīt un kontrolēt ierīces no centrālā biroja.

Kopumā šo funkciju kombinācija nodrošina, ka RAP6260G var izturēt ārkārtīgi zemas temperatūras un turpināt nodrošināt uzticamu tīkla savienojamību un komunikāciju.

 

Papildus informācija: BK Latvia, Katlakalna 6D, Rīgā, Aleksejs Aļifanovs pa tel. 25580703 vai pa el.pastu aa@bklatvia.lv