Maksimālais diapazons

Radiosakaru laikā dati tiek pārraidīti, izmantojot radioviļņus. Ideālos apstākļos viļņu ceļā nav šķēršļu un radiotraucējumu, un tie no raidītāja uz uztvērēju pārvietojas visīsākajā veidā. Maksimālo radiosakaru diapazonu var iegūt atklātā telpā bez šķēršļiem. Tas ir vispārpieņemts etalons, kurā tiek salīdzinātas radio tehnoloģiju, kā arī iekārtu, kas izmanto radiosakarus, iespējas.

Kā tiek aprēķināts Ajax ierīču radio diapazons?

Teorijas nav, ir tikai praktiski pārbaudījumi. Testi tiek veikti atklātā laukā, kur ir minimāli trokšņi radio sakaros un labvēlīgajos laika apstākļiem: tiek provocēta pastāvīga datu apmaiņa starp drošības sistēmas staciju un ierīci, attālumu starp tiem pakāpeniski palielinot. Tiklīdz drošības sistēmas stacija vairs neapstiprina notikumu saņemšanu, diapazons tiek fiksēts. Pēc diapazona apstiprināšanas ar vairākiem testiem ierīcei tiek piešķirts raksturīgais “sakaru diapazons”.

Šī ir nozares standarta pieeja diapazona noteikšanai, kas nepieciešama, lai salīdzinātu viena piegādātāja produktu līnijas produktus un citu piegādātāju konkurējošos risinājumus.

Jeweller  kalkulators

Kalkulators ir rīks sakaru kvalitātes teorētiskai aprēķināšanai starp ierīci un drošības sistēmas staciju, kā signāla pastiprinātāju noteiktā attālumā un dažādu šķēršļu ietekmē . Tajā netiek ņemti vērā visi faktori, kas ietekmē radiosakarus, un to nevar izmantot, lai izveidotu objekta radiopārklājuma karti. Uzstādīšanas laikā, izmantojiet Ajax radio testu.