BK Latvia darbinieki 14. septembrī sagaidīja viesus – Hikvision oficiālos pārstāvjus no Ukrainas. Ukrainas kolēģi bija atbraukuši ciemos, lai apmainītos ar pieredzi videonovērošanas jomā un pastāstītu par savu projektu Kijevā “Droša pilsēta” (“Безопасный город”).

Kijevā šobrīd ir uzstādītas vairāk nekā 6000 Hikvision videokameras. Šīs kameras palīdz Valsts policijas struktūrvienībām izmeklēt noziegumus, tomēr galvenā to funkcija ir nodrošināt drošību galvaspilsētas iedzīvotājiem. Kameras tiek uzstādītas uz lielākajām ielām, satiksmes krustojumiem, administratīvajās ēkās un dzīvojamos rajonos.

Ukrainas galvaspilsētā ir plānots uzstādīt vēl 4000 Smart kameras, kuras tiks apvienotas vienā videonovērošanas sistēmā.

Mūsu kolēģi no Ukrainas dalījās ar savu pieredzi, kā ar videonovērošanas palīdzību padarīt pilsētvidi drošāku. Arī Latvijā daudzas pašvaldības ir realizējušas videonovērošanas projektus, lai nodrošinātu pilsētas pārraudzību un kontroli. Tomēr mums vēl ir kur attīstīties.

BK Latvia piedāvā modernus, efektīvus un inovatīvus videonovērošanas risinājumus Latvijas pilsētām. Kopā mēs varam padarīt mūsu pilsētas drošākas!

 

 

Attēls: http://www.levit-ua.com