Pēc izskata un izmēra visas SDXC(microSD) kartes ir vienādas un pilda vienu funkciju – tās ir datu nesējas. 2020. gadā šo datu nesēju standarta apjoms sasniedz līdz 512GB lielu kapacitāti un tirgū ir pieejamas pat 2TB lielas kapacitātes SDXC kartes. Kas attiecas uz videonovērošanu, tad priekš šīs sfēras bez kapacitātes, ir vēl divas svarīgas nianses.

Viena, video ātruma klase (v). Klases ir 5, V6,V10,V30,V60 un V90. Cipari atbilst megabaitu daudzumam sekundē. Tātad, lai nodrošinātu stabilu video ierakstu no videonovērošanas kameras mēs iesakām vismaz V10 klases SDXC kartes.

Otra, ir SDXC kartes dzīvotspēja ilgtermiņā. Saistībā ar drošību un videonovērošanu, datu nesējiem ir jānodrošina ilgstoša dzīvotspēja. Līdz ar to, bieži vien lētākais variants attiecībā uz videonovērošanas kameras SDXC karti, nebūs pareiza izvēle. Tā vietā ir vajadzīgs izpētīt un izvēlēties karti ar jums vajadzīgo kapacitāti un ilgāko dzīvotspēju.

Uz šo divu nianšu fona, BK Latvia iesaka izvēlēties Western Digital Purple sērijas SDXC kartes.  Šī sērija ir speciāli veidota videonovērošanas segmentam, tādēļ tā attaisno sevi gan kvalitatīva ieraksta nodrošināšanā, gan pietiekami ilgstošas dzīvotspējas realizēšanā.

Trīs būtiskas lietas, ar ko Western Digital SDXC kartes ir pārākas par konkurentu kartēm:

  1. WD Purple microSD kartes ir paredzētas, lai veiktu nepārtrauktu ierakstīšanu 24/7.
  2. Kartes darbību spēj nodrošināt temperatūras diapazonā no -25 °C līdz 85 °C; Tās ir mitruma izturīgas. Variet būt mierīgs, jo šī karte ir paredzēta nepārtrauktai lietošanai darbībās ekstremālos laika apstākļos.
  3. Šīm kartēm dzīvotspēja pie nepārtrauktas darbības ir līdz pat 4 reizēm lielāka kā parastām SDXC kartēm. Salīdzīnājumam skatiet tabulu, kur ir rezultāti no testa.

Western Digital 128GB SD karte

Western Digital 64GB SD karte

Western Digital 32GB SD karte (SDHC)