Signalizācijas sistēmām apriori ir jābūt uzticamām, vienkārši uzstādāmām un lietojamām, un tām jāspēj nodrošināt trauksmes brīdinājumus reālajā laikā – ar minimālu viltus trauksmju skaitu. Aicinām Jūs iepazīties ar 6 padomiem, kā izvēlēties savai mājai vai uzņēmumam piemērotu signalizācijas sistēmu.

Izvēloties signalizācijas sistēmas, jebkurš saskaras ar plašu zīmolu un produktu klāstu. Kā izvēlēties “ĪSTO”? Lai to izdarītu, bieži vien nepieciešama padziļināta izpratne par produktu funkcijām, integrācijas prasībām, pastāvīgu uzraudzību un uzturēšana. Protams Jūs vienmēr varat vērsties pie BK Latvia menedžeriem un saņemt bezmaksas konsultāciju.

6 ieteikumi, kas jāņem vērā, iegādājoties signalizāciju

Lai atvieglotu signalizācijas sistēmas izvēli, mēs piedāvājam Jums 6 ieteikumus, lai vieglāk būtu izvēleties atbilstošāku signalizācijas sistēmu. Zemāk apskatīsim pircēju biežāk uzdotos jautājumus un aspektus pēc kuriem klienti izvēlās signalizāciju savam mājoklim vai uzņēmumam. Izskatīsim arī kā AX PRO bezvadu signalizācijas sistēmas atbilst šīm prasībām.

AX PRO produkti interneta veikalā

  1. Vai produktu klāsts ir pietiekami plašs un daudzveidīgs, lai apmierinātu dažādas vajadzības?

Katrai mājai un uzņēmumam ir atšķirīgas drošības vajadzības atkarībā no teritorijas un telpu lieluma, piekļuves punktiem, perimetra ievainojamībām un inventāra vai īpašuma vērtības. Tas nozīmē, ka var būt nepieciešami dažādi signalizācijas sistēmas komponenti – no kustību sensoriem un magnētiskajiem durvju sensoriem līdz stikla plīšanas sensoriem, dūmu detektoriem utt.

Hikvision AX PRO bezvadu signalizācijas sistēma ietver dažādus produktus, kas atbilst dažādām drošības vajadzībām un scenārijiem. Pamatkomponents ir kompakts kontroles panelis, kas paredzēts plašam detektoru un perifērijas ierīču klāstam, kas aptver ielaušanās noteikšanu, video verifikāciju, dūmu detektoru, plūdu noteikšanu un mājas automatizāciju.

  1. Vai bezvadu trauksmes detektori var droši noteikt un pārraidīt drošības notikumus?

Lielākā daļa signalizācijas sistēmu mūsdienās ir bezvadu, kas palīdz samazināt vajadzību pēc kabeļiem un sarežģītiem uzstādīšanas procesiem. Bet, lai gan bezvadu tehnoloģijas ir ļoti ērtas, to efektivitāte pilnībā ir atkarīga no to bezvadu datu pārraides iespēju uzticamības un stabilitātes.

Piemēram, lai izvairītos no savienojamības pārtraukumiem, Hikvision AX PRO signalizācijas sistēma izmanto Tri-X un CAM-X Wireless tehnoloģiju, kas nodrošina ļoti uzticamu datu pārraidi līdz pat 2000 metriem. AX PRO kontroles panelis izmanto arī Dual Radio Frequency Chips un Frequency Hopping Spread Spectrum (FHSS) tehnoloģiju, lai bloķētu traucējumus kanālos un nodrošinātu, ka vienlaikus var pārsūtīt vairākus drošības brīdinājumus.

  1. Vai signalizācijas sistēma pārbauda drošības incidentus, lai samazinātu viltus trauksmes gadījumu skaitu?

Māju īpašnieki un mazie uzņēmumi bieži tērē laiku un resursus, pārbaudot viltus trauksmes signālus neatkarīgi no tā, vai tos izraisījuši dzīvnieku pārvietošanās, krītošās lapas, stiprs lietus vai kas cits. Labākās signalizācijas sistēmas pārvar šo izaicinājumu, pārbaudot reālus drošības incidentus reāllaikā, ļaujot māju īpašniekiem vai darbiniekiem reaģēt ātrāk.

Hikvision AX PRO tas tiek panākts ar ielaušanās verifikācijas tehnoloģiju. Tas ļauj māju īpašniekiem un uzņēmumiem skatīt īsu 7 sekunžu videoklipu vai līdz 20 fotoattēliem, lai pārbaudītu, vai trauksmi ir izraisījis reāls drauds. Viltus trauksmes signālus vēl vairāk samazina ar viedajām noteikšanas tehnoloģijām, piemēram, “Pet-Immunity”, kas nodrošina, ka dzīvnieki neradīs trauksmes signālus.

  1. Vai signalizācijas sistēmu ir viegli uzstādīt, konfigurēt un lietot?

Māju īpašniekiem un maziem uzņēmumiem ir nepieciešami drošības risinājumi, kurus ir ļoti viegli uzstādīt un lietot. Tomēr daudzus risinājumus patiesībā ir diezgan sarežģīti instalēt un konfigurēt, kas rada papildu darba slodzi un izmaksas.

Lai padarītu lietas pēc iespējas vienkāršākas un ērtākas, Hikvision AX PRO signalizācijas sistēma ir izstrādāta tā, lai to būtu ļoti viegli uzstādīt, lietot un uzturēt. AX PRO bezvadu kontroles paneli un detektorus, tostarp PIRCAM, iekštelpu un āra detektorus un citas perifērijas ierīces var uzstādīt, izmantojot skrūves vai līmi (atkarībā no montāžas virsmas).

Turklāt visu sistēmu var viegli konfigurēt un pārvaldīt, izmantojot Hik-ProConnect platformu un Hik-Connect mobilo lietotni.

  1. Vai trauksmes detektorus var viegli integrēt ar citiem drošības produktiem pēc vajadzības?

Dažiem risinājumiem ir nepieciešami kustību detektori vai durvju atvēršanas detektori, savukārt citiem ir nepieciešama integrācija ar citiem drošības produktiem, piemēram, videonovērošanas kamerām, lai aizsargātu perimetru un pārbaudītu ielaušanās trauksmes signālus. Māju īpašnieku un uzņēmumu izaicinājums ir izvēlēties trauksmes detektorus, kameras un citas sastāvdaļas, kuras var viegli integrēt.

Hikvision to nodrošina ar Hik-ProConnect platformu, kas ļauj uzstādītājiem, māju īpašniekiem vai uzņēmumiem nemanāmi integrēt Hikvision videonovērošanas kameras bez sarežģītām konfigurācijas prasībām.

  1. Vai signalizācijas sistēma var nosūtīt brīdinājumus uz apsardzes uzņēmuma pulti?

Daudzi māju īpašnieki un uzņēmumi izvēlās trauksmes uzraudzību uzticēt apsardzes uzņēmumiem. Tomēr tas nozīmē, ka signalizācijas sistēmai jabūt pilnībā savietojamai ar profesionālajām programmatūras platformām, ko izmanto apsardzes uzņēmumi.

Hikvision AX PRO signalizācijas sistēma apmierina šo vajadzību, pamatojoties uz viengabalainu savietojamību ar ARC un profesionāliem uzraudzības pakalpojumiem, izmantojot Hik-ProConnect platformu. Tas nozīmē, ka māju un uzņēmumu īpašnieki var uzticēt drošības signalizācijas uzraudzību uzticamām trešajām personām un efektīvāk risināt ārkārtas situācijas.

 

Vairāk par AX PRO lasiet šeit -> AX PRO BEZVADU DROŠĪBAS SISTĒMA – GUDRĀS MĀJAS RISINĀJUMS