Hikvision jaunā webkameru līnija ietver plašu funkciju klāstu, lai garantētu ideālu risinājumu jebkuram lietotājam gandrīz jebkurā vidē. Hikvision USB webkameras ir aprīkotas ar labāko attēla izšķirtspēju un trokšņu samazināšanu, kā arī tas ir gatavs darbam ar plug & play. Būsiet izbrīnīti ar studijas kvalitātes attēliem, skaidru skaņu un vienkāršu lietošanu.

 

Automātiskā kadrēšana un inteliģentā ekspozīcija

Jaunajām Hikvision tīmekļa kamerām ir neticama funkcionalitāte – automātiskā kadrēšana, inteliģenta portreta uzlabošana un ekspozīcija. Lietotāji izskatīsies dabiski un lieliski, kā arī varēs baudīt labu audio un video pieredzi.

Neatkarīgi no tā, kas notiek objektīva priekšā – vai sēžat, vai pārvietojaties – varat būt droši, ka mūsu videokamera pozicionēs jūs kameras priekšā un centrā.

kameras tiešraidei

Tā arī inteliģenti fokusējas uz vairākiem cilvēkiem un centrē tos, vienmēr nodrošinot, ka vairāki cilvēki atrodas pareizajā pozīcijā. Turklāt šī pilnīgi jaunā tīmekļa kamera automātiski pielāgo attēla krāsu, lai panāktu reālistiskāku un dabiskāku bildi. Ekspozīcija automātiski pielāgojas atbilstoši jūsu sejas spilgtumam, lai panāktu optimālu attēlu jebkurā vidē.

Asuma autofokuss

Hikvision Live sērijas kamerās ir iebūvēts fokusa sensors ar TOF funkciju (Spilgts automātiskais fokuss, 5 cm attālumā), lai panāktu ātru fokusēšanu un tūlītēju detalizētu informāciju, ļaujot jūsu auditorijai ieraudzīt produktu pilnībā, līdz sīkākai detaļai pilnekrāna izmērā, kamēr jūs varat skatīties nepārtrauktu tiešraidi.

kameras tiešraidei

Kamēras papildus gaisma nodrošina skaidri redzētu objektus neatkarīgi no vides apgaismojuma apstākļiem.  Ar 5 spilgtuma līmeņiem, vienmēr varat iegūt savu iecienītāko apgaismojumu.

Pagriez webkameru sev nepieciešamajā leņķī

Hikvision Live sērijas kameras tiešraidei var novietot uz statīva, darbvirsmas, monitora un daudz kur citur. Webkameras ir magnētiskas no trim pusēm, kamera var stāvēt taisni vai gulēt uz sāniem. Šī elastība piedāvā auditorijai vislabāko skatīšanās pieredzi un nodrošina vairāk iespēju tiešraides platformām.

webkameras

Webkamerās ir arī magnētisks aizvērtnis, tāpēc jums nav jāuztraucas par privātumu – ja ir nepieciešams, jūs nēesat redzams!

Lietošanas scenāriji

  • E-komercijas straumēšana
  • Dzīvesveids
  • Spēles

Garantijas politika
Izmantojot Hikvision 2 gadu garantijas politiku, mēs sniedzam pakalpojumus un palīdzību visā pasaulē, lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi ar Hikvision webkamerām.

Viegla uzstādīšana

Hikvision webkameras piedāvā patīkami vienkāršu pieredzi, veicot tikai dažus iestatīšanas soļus:

  1. solis: uzstādiet webkameru uz monitora, statīva, galda vai līdzīgās virsmas.
  2. solis: Pievienojiet USB kabeli, lai webkameru pievienotu datoram.
  3. solis: atveriet video programmatūru; iestatiet video un audio ievades avotu kā “Webcam”.
  4. solis: sāciet straumēšanu!

Hikvision webkameras ir saderīgas ar dažādām galvenajām operētājsistēmām un programmatūru:

Operētājsistēmas: Windows XP/7/8/10 , Android 8.1+, Linux 4.14+, Mac OS 10.12+, Chrome OS.

Programmatūra: Zoom, Webex, Skype, Youtube, Facebook, Tencent Meeting, Wechat, DingTalk.

Vairāk informācijas BK Latvia, Katlakalna 6D, Rīga, tel.+371 661 193 60 vai pa el.pastu aa@bklatvia.lv