HIKVISION ir pasaules lielākais videonovērošanas sistēmu un risinājumu ražotājs. Kompānijas produktu sortimentā arī ietilpst segments – termālās kameras. 2019. gada HIKVISION pieteica jaunus un inovatīvus termālo kameru produktus. Šobrīd tie ir nostabilizējušies un ne tikai ieguvuši prestižus apbalvojumus, bet arī tiek atzīti un izmantoti no profesionāļu un projektu puses. Šajā rakstā apskatīsim HIKVISION termālās kameras. Mēs tās iedalīsim divās tēmas:

 

 

1. Termālās kameras cilvēka temperatūras noteikšanai un monitorēšanai!

Izmantojot uzlabotus detekcijas algoritmus, Hikvision “Fever Screening Thermographic” kameras ir paredzētas, lai noteiktu paaugstinātu ādas virsmas temperatūru, un tādējādi tos var izmantot ātrai un sākotnējai drudža testēšanai biroju ēkās, rūpnīcās, stacijās, lidostās un citās publiskās vietās ar precizitāti līdz ± 0,3 °C. Tikai viena sekunde, lai noteiktu cilvēka ādas virsmas temperatūru. Vairāku personu noteikšana vienlaicīgi un bezkontakta mērīšana, kā arī viltus trauksmes filtrs, kopā veido efektīvu ilgtermiņa vai īstermiņa risinājumu.

Visi produkti ķermeņa temperatūras monitoringam!!

2. Termālās kameras kā palīgs ugunsdrošības pasākumu un perimetra apsardzes uzlabošanā!

HIKVISION termālas videonovērošanas kameras lieliski var papildināt un uzlabot standarta videokameru pārklājumu. Tajās tiek izmantota attēla apstrādes tehnoloģija, un to spēcīgais analīzes algoritms nodrošina automātisku viedo noteikšanu. Vienlaikus kameras nodrošina drošu temperatūras izņēmuma trauksmes funkciju un uzlabotu ugunsgrēka noteikšanas algoritmu. Kameras piedāvā pēc izvēles izmantot 2 mm, 3 mm, 4 mm, 10 mm un 15 mm lēcas atkarībā no projekta prasībām. HIKVISION termālo kameru serija ir piemērota visplašākajai iespējamai vides daudzveidībai, pat vietās, kur parastā redzamība ir stipri ierobežota: naktī, spilgtā saules gaismā, miglā vai smoga, kā arī sniega vai liesmu laikā. Termiskā attēlveidošana ir precīzāka, ja runa ir par video satura analīzi objektu noteikšanai, nekā parastajām kamerām, kas izmanto redzamo gaismu. Tā rezultātā samazinās viltus trauksme un palielinās drošības efektivitāte.

Visas termālās kameras!!

Apbalvojumi 2019. gada izskaņā!

HIKVSISION termālai videonovērošanas kamerai DS-2TD1217-2/V1 tika piešķirta prestižā Zviedrijas internacionālā apbalvošanas ceremonijas “Detektor” “Inovācijas sasniegums 2019” balva.

Žūrijas piezīme:

“Izmantojot viedo analītikas, termālo un optisko tehnoloģiju kombināciju, Hikvision izdodas piedāvāt iespaidīgu risinājumu agrīnai atklāšanai un optimālai veiktspējai”.

Godalgotā Hikvision kamera nodrošina ātru iekštelpu ugunsgrēka atklāšanu, izmantojot divu frekvenču spektra tehnoloģiju, kas uztver attēlus, izmantojot gan termisko starojumu, gan redzamo gaismu.  Attēlojot kopīgi optiskos un termiskos attēlus tā palīdz noteikt laicīgu ugunsgrēka izcelšanos.

Būtiski, ka kamera arī iedarbina signalizāciju, kad temperatūra ir augstāka par lietotāja iestatīto ierobežojumu.  Šī kamera ir aprīkota ar dubultu detektēšanu – gan ugunsgrēka detektoru,  gan ielaušanās detektoru – tā ir ļoti ieteicama iekštelpu risinājumiem, īpaši tādos lietošanas scenārijos kā noliktavas, muzeji, datu centri un biroji.