Ar Hikvision tehnoloģijas palīdzību, dabas skaistumi kļūst redzami un pieejami visiem. Vidusskolas jaunietis Martins Bergšteins, izmantojot Hikvision ColorVu kameru, apbrīnojami atklāj interesantas dabas paradības Meteo prognozēs TV3 laika ziņās.

 

Pateicoties mūsu sadarbības partnerim SIA NIKNEL, kas atbalsta jauniešu projektus, Martins spēja iemūžināt ziemeļblāzmu savā pilsētā Jelgavā. Hikvision tehnoloģijas ne tikai nodrošina objektu drošību, bet arī veicina izglītības projektu īstenošanu.

Jaunieši, kas izmanto Hikvision ColorVu IP kameru Bullet DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4mm)(C), spēj īstenot inovatīvus projektus, tādējādi veicinot zinātkāri.

Kāpēc ColorVu

Lai izpildītu visdažādākās vajadzības un scenārijus, kā arī maksimāli uzlabotu drošību naktī un citos nepietiekama apgaismojuma apstākļos, Hikvision ir uzlabojis ColorVu tehnoloģiju, apvienojot to ar citām progresīvām tehnoloģijām, piemēram, panorāmas, varifokālās, 4K, mākslīgā intelekta un citām.

Lielāka apertūra, regulējami gaismas režīmi un citas uzlabotas tehnoloģijas nodrošina jaunas, jaudīgas funkcijas Hikvision Pro sērijas ColorVu kamerām, kas nodrošina profesionālas kvalitātes krāsu attēlus pat vājā apgaismojumā. Hikvision nakts redzamības kamerās ir integrēta jaunākā Smart Hybrid Light tehnoloģija ar ColorVu tehnoloģiju, lai uzlabotu nakts redzamību un nodrošinātu reālistisku detalizāciju praktiski jebkurā vidē. Pat pilnīgā tumsā lietotāji var uzņemt asus, fokusētus, augstas izšķirtspējas krāsainus vai melnbaltus attēlus.

 

Papildus informāciju par Hikvision kamerām varat iegūt, sazinoties ar mums BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv,  vai arī SIA NIKNEL, +37122382323 vai pa el.pastu deniss@niknel.lv,  kas ir mūsu uzticamais sadarbības partneris šajā jomā.