Četri iemesli, kādēļ poliamīdi palīdz pretkorozijas kamerām

Atklājiet to izcilo ķīmisko noturību, izturību un ilgmūžību, piedāvājot vieglu un rentablu alternatīvu metāla korpusiem. Hikvision polimēru pretkorozijas kameras izcili aizsargā kameru komponenšu skarbos vides apstākļos.

 

Kameras rūpnieciskā vidē ir pakļautas agresīvu ķīmisko vielu, sāls un kodīgu materiālu iedarbībai. Tradicionāli pretkorozijas kamerām tiek izmantoti metāla korpusi, piemēram, nerūsējošā tērauda vai alumīnija korpusi ar aizsargpārklājumu. Neskatoties uz efektivitāti, tie ir dārgi un smagi.

Jaunākajās pretkorozijas Hikvision kamerās tiek izmantoti poliamīdi, kas ir vieglāki, izturīgāki un ekonomiskāki. Uzziniet, kāpēc šie materiāli ir mūsdienīgi četros galvenajos aspektos:

  1. Ķīmiskā izturība: Poliamīdi ir izturīgi pret koroziju, un tiem nav nepieciešami īpaši pārklājumi. To spēcīgās ķīmiskās saites un molekulārā struktūra padara tos praktiski noturīgus pret agresīviem oksidētājiem.
  2. Izturība pret triecienizturību: laboratorijas testos poliamīdi ir uzrādījuši par 90 % lielāku izturību nekā alumīnijs, izturot augstas enerģijas triecienus bez bojājumiem.
  3. Svara samazinājums: ievērojami vieglāki nekā to metāla analogi, poliamīdi atvieglo uzstādīšanu, padarot pret koroziju izturīgas kameras pieejamākas uzstādītājiem.
  4. Rentabilitāte: to rentabilitāte un mazāks svars nodrošina ietaupījumus transportēšanas, uzglabāšanas un uzstādīšanas laikā. To izcilais izturīgums samazina uzturēšanas prasības, tādējādi maksimāli palielinot ieguldījumu atdevi.

Hikvision polimēru pretkorozijas kameras ar pastiprinātu poliamīda korpusu nodrošina izcilu veiktspēju, izturību un rentabilitāti. Aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, tās nodrošina drošu risinājumu pat sarežģītā vidē.

Aprīkotas ar Hikvision ColorVu un DarkFighter tehnoloģijām, tās nodrošina lielisku krāsu attēlu pat ļoti vājā apgaismojumā.

Pateicoties iebūvētajai analīzei, šīs kameras ļauj lietotājiem maksimāli palielināt drošību un samazināt viltus trauksmju signālu skaitu. Tās var viegli integrēt trešo pušu vai pielāgotās lietojumprogrammās, lai izpildītu sarežģītas drošības prasības.

Ņemiet vērā, ka Hikvision polimēru pretkorozijas kameras nav paredzētas lietošanai sprādziendrošā vidē. Lietošanai sprādziendrošā vidē skatīt Hikvision sprādziendrošās sērijas kameras.

Lai iegūtu detalizētu informāciju, droši sazinies ar mums: BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv