Sāciet pilnveidot savas prasmes jau šodien!

Hikvision e-mācību platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu drošības nozares profesionāļiem uzlabot savu profesionālo kompetenci, izmantojot papildu apmācību un sertifikāciju. Platforma nodrošina arī pirmsprofesionālo apmācību un zināšanu apguvi tiem, kas vēlas uzsākt darbu drošības nozarē.

  • Profesionālas, strukturētas apmācību programmas

Balstoties uz drošības nozares pieredzi un zināšanām, kas gūtas pēdējo 20 gadu laikā, Hikvision piedāvā visaptverošus un daudzveidīgus kursus, sākot no pamatprasmēm līdz drošības sistēmu projektēšanai.

  • Elastīgas mācību iespējas

Hikvision e-mācību platforma piedāvā dažādus apmācības veidus. Jūs varat apgūt iepriekš ierakstītās video nodarbības vai piedalīties tiešraides tīmekļa semināros no jebkuras vietas.

  • Konkurences priekšrocība

Mēs cenšamies Jūs informēt par jaunākajām drošības nozares tendencēm. Izmantojot Hikvision e-mācību platformas sertifikācijas programmas. Jūs iegūsiet prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai izvēlētos, izstrādātu un ieviestu nākotnes drošības produktus un risinājumus savos projektos.

Aicinām instalētājus, inženierus, projektētājus un visus, kas interesējas par drošības nozari, izmantot šo e-mācību platformu apmācībai un sertifikācijai.

Vairāk informācijas šeit https://elearning.hikvision.com/en/