Meklējat displeju bez aiztures un īpaši skaidriem attēliem? Vai viegli lietojami, inteliģenti un interaktīvi skārienekrāni ikdienas sanāksmēm? Vai arī vēlaties izveidot vēl sarežģītāku digitālo reklāmas ekrānu tīklu, lai paplašinātu jūsu uzņēmuma iespējas? Neatkarīgi no jūsu mērķiem un vēlmēm, jūs atradīsiet optimālus produktus Hikvision komerciālo displeju klāstā. Ar modernām tehnoloģijām Hikvision komerciālie displeji var apmierināt jūsu daudzveidīgās vajadzības jebkurā situācijā.

LED displeji

Hikvision LED displeji nodrošina nepārspējamu vizuālo risinājumu, kas jebkuru telpu pārvērš aizraujošā piedzīvojumā, atdzīvinot jūsu redzējumu un atklājot jaunas iespējas.

Interaktīvie plakanie paneļi

Apmierina vietējās un attālinātās sadarbības un izglītības scenāriju vajadzības.

LCD video sienas

LCD video sienām ir neliels ekrāns ar miniatūru apmali, viendabīgas krāsas un spilgtums, kā arī industriāls iekārtas dizains. Video sienu vadības kontrolieri nodrošina signāla pārraidi bez kavēšanās un bez zudumiem, elastīgus vadības režīmus un atbalsta dažādus signāla pārraides režīmus un izšķirtspējas.

Digitālās izkārtnes

Digitālās izkārtnes, kas paredzētas reklāmai mūsdienu tirgū, piedāvā daudz reklāmas iespēju dažādos mediju formātos. Hikvision Digital Signage produktiem ir izcila displeja veiktspēja, un lietotāji var pievienot programmatūru, lai izveidotu tiešsaistes programmas un grafikus visdažādākajiem scenārijiem.

Monitori

Hikvision izturīgie monitori ir īpaši izstrādāti videonovērošanas sistēmām un uzraudzības centriem. Šie monitori ar profesionāliem displejiem un skaidriem attēliem ir ideāli piemēroti visiem svarīgākajiem monitoringa pielietojumiem 24/7.

Vadības paneļi 

Hikvision vadības paneļi nodrošina video plūsmu, ko pieprasa apsardzes profesionāļi, un kontroli, kas nepieciešama, lai radītu drošu, labi uzraudzītu vidi mūsdienu un rītdienas straujajā pasaulē.

 

Izmantošanas scenāriji 

 

Vadības centrs

Hikvision piedāvā kompleksus risinājumus – no aparatūras līdz programmatūrai, no displejiem līdz video pārvaldībai, lai panāktu perfektu attēlošanu, daudzkanālu video pārvaldību, reāllaika vadības paneļa rādīšanu un trauksmes signālu reaģēšanu. Izmantojot Hikvision daudzpusīgos digitālos displejus komerciālai lietošanai, varat izpētīt plašas, ļoti efektīvas un labi savienojamas sistēmas. Turklāt Hikvision jaunā KVM sistēma un video sienas vadība var uzlabot Jūsu darbību jaunā efektivitātes pakāpē.

Biroji

Hikvision komerciālie vizuālie displeji rada efektīvāku palīgrīku biroja darbiniekiem, kuri strādā tiešsaistē. Hikvision interaktīvais plakanais ekrāns nodrošina iespēju veikt kopdarbību, piedāvājot dažādas gudras funkcijas, piemēram, integrētu tāfeli, bezvadu projekciju, vieglu sinhronizāciju un citas.

Konferenču zāles

Hikvision “viss vienā” LED displeji piedāvā mūsdienu auditorijai vajadzīgo ekrāna izmēru – līdz pat 173”. Lietotāji varēs izbaudīt vienmērīgu attēlu un vienlaicīgi arī aizraujošāku displeju.

Mazumtirdzniecība

Hikvision piedāvā dažādus radošus risinājumus, piemēram, caurspīdīgus, izliektus, taisnstūra, kvadrātveida, cilindriskus LED displejus un citus, lai piesaistītu klientus, iepērkoties veikalā.

  • Reklāma. Izmantojot HikCentral FocSign programmatūru, lietotāji var viegli izveidot tiešsaistes programmas un grafikus reklāmu demonstrēšanai.
  • Plūsmas kontrole. Kombinācijā ar Hikvision cilvēku skaitīšanas kamerām Hikvision digitālās izkārtnes nodrošina efektīvu plūsmas kontroli, ja ir liela apmeklētāju plūsma.

 

Izglitība

Hikvision interaktīvais plakanais panelis – jauna veida inteliģents mācību palīgs, kas apvieno mūsdienīgas tehnoloģijas – skārienvadību, HD displejus un interaktivitāti.

Hikvision interaktīvie plakanie paneļi ar Hikvision ClassIn un ClassLink programmatūru palīdz nodrošināt attālinātas apmācības un apmācības vairākās mācību telpās.

Hikvision interaktīvais plakanais panelis atbalsta efektīvu centralizētu pārvaldību, tostarp iekārtu stāvokļa uzraudzību reāllaikā, lietojumprogrammu instalēšanu, atjaunināšanu, deinstalēšanu, informācijas rādīšanu un daudz ko citu.

 

Papildus informācija: BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv