Iepazīstiet Hikvision augstākās klases tīkla kameras

DeepinView sērijas kamerām ir Hikvision izcila attēla kvalitāte, video analītika un daudzpusība, kas ļauj izmantot mākslīgo intelektu dažādos biznesa scenārijos, automatizējot nozīmīgu objektu vai notikumu atklāšanu, kategorizēšanu un analīzi.

Šīs kameras palīdz uzņēmumu īpašniekiem izmantot videonovērošanas sistēmu potenciālu, lai nodrošinātu drošāku un gudrāku darbību.

Ar ko DeepinView atšķiras?

  • Dažādas prasības, specializēts intelekts. Iegūstiet jau gatavas mākslīgā intelekta funkcijas vai pielāgojiet algoritmu savām uzņēmuma vajadzībām. Šīs kameras nodrošina uz scenārijiem balstītu reāllaika video analīzi.
  • Augstas kvalitātes 24/7 videonoverošāna. Izbaudiet augstas kvalitātes video ar patiesi plašu dinamisko diapazonu un izcilu jutību vājā apgaismojumā, iemūžinot sīkas detaļas jebkurā diennakts laikā.
  • Liels attēls vai sīkas detaļas. Šīs kameras ir profesionāli izstrādātas tā, lai palīdzētu jums aptvert visu ainu vai koncentrēties uz detaļām. Atsevišķi modeļi nodrošina gan lielu attēlu, gan tuvplānu vienlaikus.
  • Garantēta drošība un lietošanas ērtums. Šīs kameras ir viegli uzstādāmas un viegli lietojamas. To drošības līmeni garantē uzticamās platformas modulis (TPM).

 

DAUDZOBJEKTĪVU MODEĻI

Divi skati vienā kamerā

Šīm DeepinView tīkla kamerām ir 2-in-1 TandemVu konstrukcija, kas apvieno divus objektīvus un divus sensorus vienā kamerā, tādējādi vienā kamerā iegūstot divas video plūsmas. Divi objektīvi ir inteliģenti savienoti kopā, padarot sistēmu vēl elastīgāku.

Dubultā tehnoloģija, izcila nakts redzamība

Šīs kameras atbalsta divas patentētas Hikvision izstrādātas zema apgaismojuma attēlu veidošanas tehnoloģijas:

  • ColorVu – nakts attēlošana krāsās ar fiksētu F1,0 objektīvu, kas caurlaiž maksimālu gaismas daudzumu.
  • DarkFighterX – nodrošina krāsu detaļas gandrīz pilnīgā tumsā, izmantojot divus uzlabotus sensorus divspektrālu attēlu saskaņošanai.

Vairāku analītiku vienlaicīga veikšana

Izmantojot divus videokanālus, šīs kameras nodrošina vēl plašāku nozīmīgu objektu un notikumu analīzi redzes laukā. Turklāt tās atbalsta vairākas mākslīgā intelekta (AI) funkcijas, kas darbojas vienlaicīgi.

 

MODEĻI AR PĀRSLĒDZAMU INTELIĢENCI

Augstākā attēlu apstrādes veiktspēja

Pārspējot iepriekšējās tehnoloģijas ar lielāku apertūru, plašākām apgaismojuma iespējām un citiem veidiem, Hikvision DarkFighterS tehnoloģija nodrošina profesionālas kvalitātes krāsu attēlus īpaši vājā apgaismojumā. Pat pilnīgā tumsā lietotāji joprojām var iegūt asi fokusētus HD attēlus – gan krāsu, gan melnbaltu.

DarkFighterS tehnoloģijas funkcijas:

  • Lieliska attēla uzņemšana vājā apgaismojumā. F1,0 varifokālais objektīvs un 1/1,8 collu sensors nodrošina izcilu krāsu atveidi plašā fokusa attālumu diapazonā, kad apkārtējā gaisma ir tikai 0,0003 luksa.
  • Superkonfokālā tehnoloģija. Garantē vienlīdz skaidru nakts redzamību infrasarkanā un redzamajā gaismā, kas ir nozares līderis, panākot smalku un izsmalcinātu konfokālā efektu ar F1.0 liela atvēruma F1.0 objektīvu.
  • Inteliģentā hibrīda gaisma. Trīs apgaismojuma režīmi – krāsains, melnbalts vai kustības izraisīta krāsu attēlveidošana – lai apmierinātu praktiski jebkuras vajadzības jebkurā vidē.

Vairāk izlūkinformācijas vienā kamerā

Vienā kamerā var brīvi pārslēgties starp vairākiem mākslīgā intelekta algoritmiem, kas automatizē perimetra aizsardzību, rindas noteikšanu, individuālo aizsardzības līdzekļu (IAL) un virkni citu funkciju. Tādējādi, mainoties vajadzībām, jums nav jāuzstāda jauna kamera, vienkārši izvēlieties vēlamo funkciju! Turklāt no video plūsmām var iegūt metadatus, lai konfigurētu specializētas inteliģentas lietojumprogrammas.

Vienkāršota uzstādīšana un lietošana

Lai uzstādītu šīs modernās kameras, nav jāveic nekādi papildu pasākumi, un to inteliģento funkciju iestatīšana ir tikpat vienkārša. Modeļi, kas aprīkoti ar motorizētām pagriešanas (Pan),  nolieciešanas (Tilt), pagriešanas (Rotate) un tālummaiņu Zoom (PTRZ)  funkcijām, ļauj jebkurā laikā kameras iestatīšanu veikt attālināti.

 

SCENĀRIJU MODEĻI

ANPR kameras

DeepinView tīkla kameras, kas aprīkotas ar automātisko numura zīmju atpazīšanu (ANPR), identificē transportlīdzekļus, automātiski nolasot to numura zīmju rakstzīmes iebrauktuvēs un izbrauktuvēs. Augsta atpazīšanas precizitāte ir garantēta dažādos leņķos un dažādos apgaismojuma apstākļos. Jūs varat iegūt skaidru attēlu naktī, neraugoties uz lukturiem vai tālajām gaismām.

 

Doku pārvaldības kameras

DeepinView kameras doku pārvaldībai ne tikai nolasa transportlīdzekļu numura zīmes, bet arī uzrauga doku aizņemtības statusu, kravas automašīnu aizmugurējo durvju statusu un pat iekraušanas ātrumu – tas viss, lai jūs būtu informēts par kopējo situāciju un palīdzētu optimizēt iekraušanas un izkraušanas procesus.

Kameras izglītībā

DeepinView tīkla kameras tālmācībai un koplietošanai tiešsaistes klasēs ļauj studentiem iegūt tuvplānus un panorāmas no lekcijām. Kamera fiksē kustības, piemēram, rakstīšanu uz tāfeles, lai saglabātu tādu pašu iesaistīšanās līmeni mācību procesā attālināti.

Ko vēl atbalsta DeepinView?

Neatkarīgi no tā, cik inteliģenta ir kamera, tā nevar apmierināt visas jūsu vajadzības. Lai izpildītu īpašas prasības, ir nepieciešami specializēti algoritmi.

Hikvision AI Open Platform (AIOP) nodrošina algoritmu modeļu krātuvi, lai apmācītu savus mākslīgā intelekta algoritmus. Apmācītos algoritmus pēc tam var ielādēt izvēlētajās DeepinView kamerās. Lai iegūtu vairāk informācijas, lejupielādējiet AIOP brošūru