EZVIZ saviem klientiem nodrošina komfortablu dzīvi un mūsdienīgus drošības risinājumus, piedāvājot viedās tehnoloģijas, mākoņpakalpojumu un mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģijas. EZVIZ inovatīvos produktus un pakalpojumus var izmantot mājās, darbavietā, veikalos, kafejnīcās un citās vietās. Un protams, ka nedrīkst aizmirst par vasaras sezonu un atvaļinājumu laiku, kad mēs tik daudz laika pavadām ārpus mājām.

EZVIZ ārtelpu videonovērošanas kameras būs lielisks palīgs Jūsu ikdienā, to darbam nepieciešams tikai Wi-Fi savienojums, barošanas avots un EZVIZ lietojuprogramma jeb aplikācija Jūsu viedierīcē. Lejupielādējiet bezmaksas EZVIZ lietojumprogrammu, lai uzstādītu kameru, skatītos tiešraidi vai saņemtu paziņojumus par uztverto kustību. Tas ir tik vienkārši! EZVIZ produkti ir lietotājam draudzīgi, tos ir viegli uzstādīt un lietot. Ar EZVIZ Jūs vienmēr zināsiet, kas notiek Jūsu īpašumā!

EZVIZ C3A kameru var uzstādīt gan iekštelpās, gan arī ārā. Šī ir 100% bezvadu videonovērošanas kamera ar iebūvētu uzlādējamu akumulatoru. C3A videokamera nodrošina skaidru attēlu pat vāji apgaismotās vietās un divvirzienu audio. Garantējot priekšnama vai pagalma aizsardzību visas nakts garumā.

  • EZVIZ C3N  ārtelpu kamera ar trīs nakts režīmiem

Kamera aprīkota ar profesionāliem optiskajiem objektīviem, diviem iebūvētiem prožektoriem un diviem infrasarkanajiem (IR) apgaismojumiem. C3N videokamerai ir 3 nakts redzamības režīmi un cilvēku detektēšanas funkcija, kura balstās uz mākslīgā intelekta tehnoloģijas, kas nodrošina augstu video kvalitāti nakts laikā un precīzus paziņojumus Jūsu viedierīcē.

  • EZVIZ C3X  videokamera ar cilvēku un transporta detektēšanu

Jauns risinājums videonovērošanas sistēmu nozarē. Pateicoties iebūvētajam dubultobjektīvam, tiek sasniegts reālāks un detalizētāks krāsains nakts attēls. Izmantojot iebūvēto mākslīgā intelekta dziļās mācīšanās funkciju, C3X reāllaikā var noteikt cilvēku un transportlīdzekļu kustību. Izmantojot EZVIZ aplikāciju, Jūs varat iezīmēt svarīgas zonas kameras objektīva diapazonā un saņemt trauksmes paziņojumus tikai šo zonu ietvarā.

  • EZVIZ LC1C  kamera un āra apgaismojums vienā apbrīnojamā ierīcē

Pateicoties jaunās paaudzes matricai, ne tikai dienas video ir lieliskā kvalitātē, bet arī nakts attēli ir dzidri un spilgti.  Lai paaugstinātu drošību un attēla kvalitāti, kamera ir aprīkota ar diviem spilgtiem prožektoriem, kas kalpo arī kā prožektora gaisma ikdienas apstākļos. Ar 270 grādu PIR sensoru, LC1C prožektori tumšajā diennakts laikā automātiski ieslēdzas, gadījumā ja tiek detektēta cilvēku vai dzīvnieku klātbūtne. Jūs varat konfigurēt, kurās zonās vēlaties, lai  PIR kustības apgaismojums ir aktīvs. Kad kustība vairs nav noteikta, gaismas automātiski izslēdzas 90 sekundēs.