Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pārdefinē savu tīklu viegli ar Ruijie Networks

Ruijie Networks ir nozares vadošais IKT infrastruktūras un risinājumu piegādātājs. Kopš tā dibināšanas 2003. gadā, Ruijie ir kļuvis par vienu no pasaules vadošajiem tīkla risinājumu piegādātājiem. Uzņēmums ir veicis būtiskus ieguldījumus risinājumu izstrādē un inovācijās, kas ir palīdzējuši modernizēt dažādu nozaru digitālo infrastruktūru. Ruijie ir specializējies tīkla ierīču, tīkla drošības produktu un mākoņdatora risinājumu pētniecībā, izstrādē, projektēšanā un pārdošanā.

 

Ruijie Networks piedāvā visaptverošus tīkla risinājumus dažādiem klientiem, tostarp telekomunikāciju operatoriem, finanšu pakalpojumu sniedzējiem, valsts iestādēm, izglītības iestādēm un uzņēmumiem. Uzņēmums īsteno risinājumus, kas palīdz klientiem radīt vērtīgu produktu klientu tīkliem un optimizēt savu darbību. Ar savu padziļināto pieredzi un orientāciju uz konkrētiem scenārijiem, Ruijie Networks nodrošina efektīvas un uzlabotas IKT infrastruktūras iespējas dažādām nozarēm.

 

Reyee – “mākonis”, kas atvieglo uzņēmējdarbību

Reyee ir Ruijie izveidotais apakšzīmols, kas specializējas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). “Reyee” nozīmē ” Pārdefinē savu tīklu viegli”. Tas ir IKT infrastruktūras un tīkla risinājumu piegādātājs šajā nozarē. Reyee produktu klāsts ietver bezvadu tīklus, komutatorus, maršrutētājus, mājas Wi-Fi un mākoņpakalpojumus.

 

 

Galvenās nozares, kurās Reyee piedāvā savus risinājumus, ir viesnīcas, biroji, mazumtirdzniecība, videonovērošana, pamatizglītība, vidējā izglītība, mazas un vidējas slimnīcas, mājas iekārtojums u.c.

Tīklu pašorganizēšana 3 minūšu laikā

 

Reyee ne tikai nodrošina augstas kvalitātes un izdevīgus tīkla produktus, bet arī ievieš konceptu “Mākonis, kas padara Jūsu biznesu vieglāku”. Šī mākoņa pilnvarošanas ideja ne tikai ievērojami samazina tīkla organizēšanas, atkļūdošanas, darbības un uzturēšanas sarežģītību, bet arī atvieglo tīkla projektu īstenošanu. Turklāt mākoņpakalpojumi var palīdzēt partneriem ievērojami uzlabot pārdošanas un darbības efektivitāti, vienkāršojot tīkla biznesa vadīšanu.

 

Wi-Fi signāla modelēšana ar Ruijie Cloud AI Heatmap

 

Ruijie Cloud AI Heatmap ir inovatīvs uz mākslīgo intelektu balstīta platforma, kas ļauj viegli izveidot reāllaika Wi-Fi signāla pārklājuma kartes.

Reģistrējieties šeit un uzlabojiet sava Wi-Fi tīkla efektivitāti!

 

 

Papildus informācija: BK Latvia, Katlakalna 6D, Rīgā, Aleksejs Aļifanovs pa tel. 25580703 vai pa el.pastu aa@bklatvia.lv,

Pārdefinē savu vieglo tīklu ar Ruijie!