Gudrā māja, apsardzes sistēma un tās funkcijas

AJAX - drošības sistēma - atvieglo dzīvi

Ajax bezvadu apsardzes sistēma ne tikai parūpēsies par Tavu drošību, bet arī padarīs ikdienu vienkāršāku, pārveidojot māju par Gudro Māju. Ierīces ir pieejamas baltā un melnā krāsā, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Modernais bezvadu detektoru dizains pieskaņots jebkurai gaumei un prasībām.

AJAX kustību detektoru un sensoru dizains

Izmantojot šīs sistēmas priekšrocības, Tu varēsi pārvaldīt strāvas pieslēgumu sadzīves tehnikai, gaismekļiem, vārtiem, mājas ieejai, kā arī izmērīt strāvas patēriņu.

Ajax drošības sistēmu varēsi kontrolēt, izmantojot pultis, tastatūru, aplikāciju viedtālrunī vai planšetē.

AJAX - drošības sistēma - funkcijas

Sistēmas funkcijas ļauj kontrolēt vissvarīgākās lietas – pie pirmajiem noplūdes signāliem, pārtrauks ūdens padevi, ja teritorijā ienāks sveši cilvēki, ieslēgs prožektorus, ieslēgs gaismu pēc jūsu uzstādītā grafika, izslēgs apkuri un aktivizēs apsardzes sistēmu. Tā ir gudrā māja, uz kuru vari paļauties.

Bezvadu sensori uztvers cilvēku kustību, dūmus, ūdens noplūdi, tvana gāzes noplūdi, stikla plīšanas skaņu, durvju, vārtu vai logu atvēršanu un aizvēršanu.

Automatizē ar mājas drošību saistītos procesus, veidojot dažādus scenārijus pēc saviem ieskatiem.

Steidzoties uz darbu, aizmirsi izslēgt gaismu? Izslēdz attālināti, izmantojot aplikāciju.

Drošība – ar vienu pieskārienu.

Uzstādi automātisko gaismas ieslēgšanu un izslēgšanu. Vairs nav jāstaigā no istabas uz istabu, lai pārbaudītu, ka gaisma visur ir izslēgta.

AJAX-drošības sistēma - scenariji

 

 

Pievieno, apvieno, savieno

Nav problēmu, ja tev jau ir apsardzes sistēma. Ajax sistēmu var apvienot ar esošo, ka arī, integrēt videonovērošanu, padarot tavu dzīvi vēl drošāku, bet māju – vēl gudrāku.

AJAX-drošības sistēma - integrācija

 

Kas notiek, ja pazūd elektrība?

Bezvadu detektori ir aprīkoti ar akumulatoriem. Savukārt, Ajax stacijā ir iebūvēts akumulators, kas nodrošina sistēmas darbību, kad elektrības nav. Kā arī Ajax stacijā ievietotā SIM karte nodrošinās interneta pieslēgumu. Tādā veidā netiks ietekmēta sistēmas saziņa ar Tevi līdz pat 15h.

AJAX-drošības sistēma - pazūd elektrība

Pie tam, Tu vari izveidot mobilu apsardzes sistēmu vietā, kur vajadzīga signalizācija, bet nav elektrības vai internets. Lieto Ajax staciju ar SIM karti, Ajax barošanas bloku un pieslēgtu apsardzes akumulatoru un saņem pilnvērtīgu apsardzes iekārtu “ārpus režģa” zonā.

AJAX-drošības sistēma - baterija un barošanas bloks

 

Droši. Ērti. Ajax.

Skatīt visus produktus, spied šeit

Ceļvedis AJAX starta komplekta izvēlē, spied šeit

Ajax Systems mājaslapa