Ajax Systems KeyPad TouchScreen bezvadu tastatūra

BK Latvia piedāvā – KeyPad TouchScreen bezvadu tastatūra –  Ajax System sistēmu vadības iespēju paplašināšanai.

KeyPad TouchScreen nevainojami apvieno drošību un viedo mājas ierīču kontroli. Šim risinājumam ir intuitīvs interfeiss, liels IPS skārienekrāns un modernas drošības funkcijas, tostarp DESFire® un BLE (Bluetooth Low Energy) tehnoloģijas.

Viena no galvenajām KeyPad TouchScreen priekšrocībām ir vienkārša apsardzes grupu vadība. Lietotāji ar vienu pieskārienu var apskatīt un kontrolēt vairākas apsardzes grupas, tādējādi atvieglojot dažādu objekta zonu apsargāšanu un atbloķēšanu. Ierīce atbalsta arī skaņas signālus par trauksmēm, aizkavēm un durvju atvēršanu, nodrošinot lietotājiem tūlītēju informāciju par sistēmas stāvokli.

KeyPad TouchScreen drošības funkcijas – piespiedu kods, aizsardzība pret koda minēšanu, pretviltošanas trauksmes signāli, datu šifrēšana, aizsardzība pret viltojumiem un citi, nodrošinot pieeju tikai autorizētiem sistēmas lietotājiem.

Ajax Systems KeyPad TouchScreen bezvadu tastatūra piedāvā trīs ērtas autentifikācijas metodes izmantojot

  1. Viedtālruņus
  2. Caurlaides kartes, identifikatoru
  3. Personīgos piekļuves kodus

Galvenās funkcijas:

  • 5 collu displejs ar melnu un baltu fonu, un automātisku spilgtuma regulēšanu
  • “Tuvuma” Proximity sensors, kas automātiski aktivizē tastatūru, kad lietotāja roka tuvojas iekārtai
  • Automatizētas ierīces vadības cilne līdz 6 pogām
  • Zvanu signāls, lai saņemtu paziņojumus par trauksmes signāliem, durvju atvēršanu, ieejas/iziešanas aizkavēšanos un citiem notikumiem.
  • Pielāgojamas panikas pogas trauksmes, ugunsgrēka vai papildu notikuma paziņojumam

KeyPad TouchScreen ir daudzpusīgas barošanas iespējas, kas ļauj to darbināt līdz pat 1,5 gadiem, izmantojot iekļautos barošanas elementus (baterijas) vai 12 Voltu barošanas avotu ar baterijām kā papildus barošanu elektrības zuduma gadījumā.

Jeweller un Wings bezvadu tehnoloģijas nodrošina drošu un šifrētu divvirzienu radiosakaru ar Ajax kontroles paneli, piedāvājot sakaru diapazonu līdz pat 1700 metriem. Turklāt jaunā tastatūra vienmēr būs atjaunināta, izmantojot automātiskus programmaparatūras atjauninājumus.

Vadiet savu viedo mājas drošību ar vieglumu un pārliecību, izmantojot KeyPad TouchScreen, kas ir pieejams izplatīšanai jau tagad BK Latvia veikalos!