Drīzumā BK Latvia būs pieejamas apbalvotās drošības sistēmas AJAX produkcija!

Jau šobrīd ir iespēja veikt priekšlaicīgu rezervāciju. Par to rakstiet uz info@bklatvia.lv vai sazinieties ar savu BK Latvia menedžeri.

Kas tad ir AJAX? Iepazīsimies!

Ajax Systems ir tehnoloģiju uzņēmums, kas rada risinājumus drošības industrijām. Risinājumi ir inovatīvi un tiek adaptēti ierīcēs, kas dod iespēju vienkāršā veidā sargāt sevi no nepatīkamiem notikumiem saistībā ar īpašumiem, cilvēkiem. Ajax ierīces darbojas ekstremālākajos apstākļos, vienmēr ir gatavas aizsargāt.

Tehnoloģijas
Ajax Systems patentētās tehnoloģijas – radiosakari, šifrēšana, digitālie algoritmi – ir droši un grūti uzlaužamas tehnoloģijas un tas viņu ražojums.

Ierīces
Ajax detektori apvieno labākos komponentus ar konceptuālo dizainu. Kopā veidojot vienu no pasaules labākajām bezvadu drošības sistēmām.

Lietotnes
Ērta un jaudīga programmatūra padara sarežģītu sistēmu vienkārši pārvaldāmu. Katru ierīci iespējams uzstādīt pāris soļos.

Infrastruktūra
Uzticams mākonis ar 99,9% kļūdu toleranci un uzlabotu šifrēšanu.

Kopsavilkums
AJAX piedāvā bezvadu drošības sistēmas, kuras ir viegli uzstādāmas. Šī sistēma ir apbalvota ar prestižiem un daudz apbalvojumiem saistībā ar drošības segmentiem. Pašas ierīces ir skaista dizaina ar pretviltošanas un uzlaušanas tehnoloģijām. Ierīces ir tik vienkāršas, ka to var pats uzstādīt, bet drošības līmenis ir viens no augstākajiem.

Apskatīt visus produktus no AJAX, spiediet šeit!