Ajax LightSwitch –  ideālais viedā apgaismojuma risinājums

Mūsdienās viedie slēdži ir kļuvuši par neaizstājamu drošības un viedo mājas sistēmu sastāvdaļu, piedāvājot nepārspējamu ērtību un iespēju bez piepūles automatizēt apgaismojuma darbību jūsu telpās.

Ajax LightSwitch ir uzticamības un uz lietotāju orientēta dizaina piemērs. Tas ir aprīkots ar gludu skārienpaneli, reaģē gan uz pieskārienu, gan tuvumu, aktivizējoties ar vienkāršu nospiešanu vai žestu 15 mm attālumā. Tā maigais aizmugurējais apgaismojums nodrošina vieglu redzamību pat tumšākajā vidē.

Taču Ajax LightSwitch piedāvā vairāk nekā tikai pamata apgaismojuma vadību. Izmantojot intuitīvo interfeisu, varat bez problēmām pārvaldīt ne tikai stāvlampas un gaisvadu apgaismojumu, bet arī aizkarus un žalūzijas, turklāt visas šīs funkcijas var vadīt attālināti, nodrošinot papildu ērtības.

Šis viedais slēdzis sniedz lietotājiem iespēju plānot apgaismojumu atbilstoši savām vēlmēm, sinhronizējot to ar trauksmes signālu, iestatīto laiku vai aktivizējot, kad sistēma ir atbloķēta. LightSwitch ir pieejams dažādos izpildījumos – vienkāršā, dubultā un pārslēdzamā – un astoņās satriecošās krāsās, un tas nevainojami iekļaujas jebkurā interjerā.

 

Ajax LightSwitch funkcijas:

  • Pārvaldība un konfigurācija ir vienkārša, pateicoties Jeweller radio komunikācijai, kas nodrošina attālinātu vadību ar nepārspējamu uzticamību. LightSwitch sakaru diapazons ir līdz 1100 metriem (tiešā redzamības zonā), un tas nodrošina saziņu visā telpā.
  • Uzlabota drošība. Ajax patentēta bezvadu tehnoloģija, izmantojot mainīgās atslēgas bloka šifrēšanu, aizsargā pret nesankcionētu piekļuvi. Tūlītēji paziņojumi un notikumu žurnāls, kas pieejams, izmantojot Ajax lietotni, nodrošina pilnīgu pārskatu par slēdža darbību.

 

 

  • Automātiska signāla regulēšana samazina enerģijas patēriņu un traucējumus, savukārt spēcīga šifrēšana nodrošina visu pārraidīto un saglabāto datu konfidencialitāti. Radiofrekvenču pārslēgšana novērš traucējumus, nodrošinot vienmērīgu darbību.
  • Savienojuma zuduma gadījumā LightSwitch ātri konstatē problēmu un 36 sekunžu laikā aktivizē aizsardzības pasākumus, brīdinot lietotājus, izmantojot Ajax lietotni datorā vai mobilajās ierīcēs.

Turklāt LightSwitch ir piemērots mazjaudas apgaismes ķermeņiem (līdz 5 W), un tam ir iebūvēts kondensators, kas nodrošina optimālu darbību.

Izmantojot Ajax LightSwitch, atraisiet visu savas viedās mājas potenciālu. Neatkarīgi no tā, vai iestatāt plānotus scenārijus, reaģējat uz trauksmes signāliem vai veidojat personalizētas automatizācijas, šis viedslēdzis ir izcils modernas dzīves rīks.