Ajax Outlet Jeweller bezvadu viedās rozetes, kas tiek vadītas, izmantojot Ajax lietotni efektīvai enerģijas pārvaldībai un automatizācijai, ir konfigurējamas un vadāmas attālināti, izmantojot viedtālruni. Ierīce nodrošina augstu veiktspēju un ir viegli uzstādāma.

 

Ārpus parastā elektrotīkla

Tā ir viedā iebūvēta bezvadu rozete ar enerģijas skaitītāju, kas tiek vadīta, izmantojot Ajax lietotni. Ajax Outlet Jeweller palīdz efektīvi pārvaldīt jūsu ierīces ar dažādiem iestatījumiem, tālvadības konfigurāciju un automatizācijas scenāriju atbalstu. Tai ir arī LED indikators un tā palīdz identificēt ierīces, kas patērē enerģiju. Skārienjutīgā barošanas poga atvieglo ierīču vadību bez nepieciešamības manuāli atvienot elektrības padevi vai izmantot lietotnes. Piemērots standarta elektroinstalācijas kastēm, nodrošinot izcilu kvalitāti par pieņemamu cenu.

 

Elektrodrošība

Ajax bezvadu viedās rozete aizsargā jūsu ierīces no pēkšņiem strāvas pārspriegumiem, novēršot pārkaršanu un ugunsgrēku. Tā izslēdz strāvas padevi zema sprieguma un pārsprieguma gadījumos. Zemējuma kontakts un aizsardzība pret pārkaršanu samazina elektriskās strāvas trieciena un ugunsgrēka risku. Drošības slēdži neļauj bērniem piekļūt rozetei un aizsargā to no putekļiem un mitruma. Ierīce uzrauga enerģijas patēriņu, kontrolējot strāvu, spriegumu un enerģijas patēriņu, saglabājot datus iebūvētajā atmiņā.

 

Komponentes

Kontaktligzda ir pielāgojama ierīce ar slēdzi, caurspīdīgu rāmi un krāsainu priekšējo paneli, kas ļauj elektroinstalatoriem izveidot dažādas konfigurācijas. Tā ietver līdz 5 nodalījumiem panelī un piedāvā dažādus priekšējās plāksnes dizainus. To var izmantot atsevišķi vai integrēt ar LightSwitch slēdžiem vienā rāmī.

 

 

 

Dizains

Ajax Outlet Jeweller rozete ir pieejama 8 krāsās, kas ir saskaņotas ar LightSwitch, lai panāktu vienotu dizainu. Ar maināmo vāciņu kontaktligzdu var ātri pielāgot jebkuram interjeram. Diskrēta skārienpoga uz priekšējā paneļa kontrolē ierīces barošanu un ir viegli aktivizējama, izmantojot lietotni. Maigs LED apgaismojums nodrošina netraucētu redzamību naktī, un pielāgojami daudzkrāsu indikatori ļauj uzraudzīt ierīces stāvokli.

 

Viegla uzstādīšana

Ajax Outlet Jeweller rozete ir izstrādāta vieglai integrācijai, un tās uzstādīšana prasa minimālu piepūli. Tā ir saderīga ar standarta montāžas kastēm, un ar to var ātri nomainīt esošās rozetes, kas elektriķim bez speciālas apmācības aizņem tikai 5-10 minūtes. Uzstādot kontaktligzdu pat dzelzsbetona padziļinājumos, ir viegli aptvert lielu platību, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc pagarinātājiem simtiem kvadrātmetru lielās mājās.

 

Drošības tehnoloģijas elektrotīkla apkalpošanai

Rozete ir neatņemama Ajax drošības sistēmas sastāvdaļa, kas nodrošina uzticamu darbību jebkurā vidē. Tā darbojas, izmantojot Jeweller radio protokolu, kas īpaši pielāgots netraucētai integrācijai mājas automatizācijā. Šim protokolam ir raksturīga frekvenču pārslēgšanās un garantēta piegāde; tas nepārtraukti uzrauga savienojuma kvalitāti un tam ir labākais sakaru diapazons savā klasē.

Jeweller ir daudz uzticamāks nekā tādas izplatītas automatizācijas tehnoloģijas kā Z-Wave, ZigBee vai Wi-Fi. Sistēmas smadzenēs, Ajax centrālajā mezglā, darbojas reāllaika operētājsistēma Malevich OS. Tai  nav aizkaves, bet uzreiz ielādējas un veic visas darbības. No viedtālruņa pogas nospiešanas līdz apgaismojuma ieslēgšanai paiet mazāk nekā sekunde. Arī skripts darbojas mazāk nekā sekundes laikā.

Outlet ir saderīgs ar Hub Hybrid, Hub Plus un augstākām versijām – tas nozīmē, ka saziņa ar ārpasauli tiek nodrošināta, izmantojot vismaz divus saziņas kanālus. Tādējādi pat tad, ja Ethernet savienojums tiek zaudēts, gaismu vienmēr var vadīt, izmantojot mobilo sakaru kanālu.

 

“Pocket size” tīkla pārvaldība

Pārvaldiet savas ierīces, izmantojot lietotni, pielāgojot jaudas iestatījumus un pielāgojot automatizācijas scenārijus. Atjauniniet ierīču statusa informāciju reāllaikā un piekļūstiet pārvaldībai attālināti no jebkuras vietas, kur ir interneta pieslēgums. Esiet informēti, izmantojot detalizētus notikumu ziņojumus un tūlītējus paziņojumus. Ajax lietotnē iestatiet automatizācijas scenārijus: ieslēdziet apkuri, apkures katlus un sildītājus pēc grafika; izslēdziet visas ierīces ugunsgrēka vai ūdens noplūdes gadījumā; ieslēdziet gaisa kondicionēšanu, kad telpas temperatūra pārsniedz 25 °C, un izslēdziet gludekli, kad sistēma ir ieslēgta. Novirziet zagļu uzmanību, imitējot viņu klātbūtni: ieplānojiet televizoru un apgaismojuma automātisku ieslēgšanos vai aktivizējiet tos ar Ajax kustību detektoriem. Novērsiet ūdens bojājumus, apturot veļas mazgājamo mašīnu, ja LeaksProtect detektors konstatē noplūdi. Šie automatizācijas scenāriji bez problēmām darbojas centrmezglā pat tad, ja tiek zaudēts savienojums ar serveri.

 

Papildus informācija: BK Latvia, +371 661 193 60 vai pa el.pastu info@bklatvia.lv