Saistībā ar vīrusa uzliesmojumu, mēs aicinām samazināt tiešo saskarsmi cilvēkiem ar cilvēku. Iesakām veikt visus pieprasījumus un pasūtījumus, izmantojot internetu un attālinātu saziņu. Pasūtījumus variet noformēt caur interneta veikalu mūsu mājaslapā,  arī pa epastu un telefonu. Piegāde visiem veiktajiem pasūtījumiem būs bez maksas.

Nav liegts pie mums ierasties klātienē un veikt pasūtījumus, bet to saņemšana tiks veikta, ievērojot attālinātu kontaktu. Respektīvi preci saņemsiet saņemšanas zonā, bez apkārtējo cilvēku klātbūtnes. Visu izrunāt varēs telefona sarunā zvanot savam menedžerim vai par talruni 66119360.

Strādājam darbadienās no 09:00 līdz 18:00.

Sestdienās līdz 11.01.2021 nestrādāsim!

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem Latvijas teritorijā, izņemot pasūtījumus ar lielu apjomu akumulatoriem un vadu ruļļiem. 

BK Latvija vēlas veicināt cilvēka veselības aizsardzību Latvijā, mazinot tiešus kontaktus. Tāpēc piedāvājam bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem Latvijas teritorijā.

Garantijas serviss: lūdzu, izmantojiet izdevību, lai nosūtītu mums labojamo aprīkojumu ar kurjeru.

Iespējamo detalizētāku informāciju par jūsu defektu un jūsu kontaktinformāciju nododiet epastā vai telefona sarunā.

Pašlaik mūsu darbinieki neceļo uz ārzemēm, ārzemju vizītes un ārzemnieku apmeklējumu iekš BK Latvia esam jau ierobežojuši no Janvāra.

Mēs esam labi sagatavojušies un mums ir pandēmijas gadījuma rīcības plāns, ko mēs pašlaik īstenojam.

Visi darbinieki ir sagatavoti un ievēro higiēnas un drošības pasākumus. Mums ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi mūsu klientiem.

Mēs nerīkojam sapulces, ievērojam higiēnas prasības, minimizējam cilvēku fiziska kontakta iespējamību un mudinām mūsu klientus darīt to pašu.

Esiet veseli!