Hikvision par prioritāti izvirza kvalitāti un iegulda daudz pūļu, lai nodrošinātu, ka Hikvision produkti ir gan inovatīvi, gan uzticami.

Jaunā 5 gadu garantija nodrošina vēl lielāku sirdsmieru un izmaksu kontroles garantijas Hikvision klientiem, vēl vairāk palielinot uzticību Hikvision produktiem un zīmolam.

Jaunā, 5 gadu garantija attiecas uz plašu Hikvision produktu līniju klāstu, tostarp Hikvision PTZ tīkla kamerām, DeepinView un Ultra sērijas kamerām, DeepinMind un Ultra sērijas NVR; un vairākām sprādzienizturīgām un anti-korozijas kamerām. Pilns to produktu saraksts, uz kuriem attiecas garantija, ir pieejams šeit.

Pagarināta ražotāja garantija attiecās uz saraksta esošajām precēm, kuras tika iegādātas pēc 2022. gada 1. janvāra.

Frenks Džans, Hikvision Starptautiskā produktu un risinājumu centra prezidents, saka: “Mēs esam apņēmušies saviem klientiem nodrošināt izcilu produktu kvalitāti un pakalpojumus, un jaunā 5 gadu garantija tam ir pierādījums. Pagarinātā garantija sniedz mūsu klientiem kvalitātes pārliecību un uzticamību, kas nozīmē sirdsmieru, izmaksu pārredzamību un spēcīgāku, ilgstošu sadarbību ar Hikvision.”